|
Kibice kibicami..
Ale to co wyprawią niektórzy dziennikarze woła o pomstę do nieba. Prym w tym wiedzie osoba Michała Białońskiego. Jak się czyta jego posty, artykuły to ja nie wiem czy mam płakać czy się śmiać.
Do każdego zdania ma przypisaną teorię spiskową. Podziwiam, serio skąd on czerpie te informacje. Wychodzi na to, że tak jak w zeszłym roku Michał Knura tak teraz Białoński chce wyjść na zbawiciela, który od początku ma rację. Różnica jednak polega na tym, że ten Pan nawet nie sprawdził podstawowych informacji.
UFA - to nie ta UFA o której mowa.
Cytowanie fake profilu na TT to już szczyt szczytów.
Zero jakiekolwiek zainteresowania klubem i całą sytuacją. Pisanie artykułów na już i na teraz..
Robi z siebie pośmiewisko. Akurat Mateusz Miga, zweryfikował to konto, jednak Białoński dalej drąży.
Skąd się biorą tacy ludzie.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|