Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3783
Stary 26.07.2017, 12:34
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
To jest najabrdziej prawdopodbny scenariusz. .
Dwa dni temu miałem podobne przypuszczenia ale z upływającym czasem coraz bardziej jestem przekonany, że to jest zwykły wał, Meresiński 2.0 i za większą kwotę. Żaden Stechert się dzisiaj nie wypowie bo pewnie nawet nie wie, że kupuje jakiś klub.
A ten cwaniak

już pewnie sie schował do dziury bo za duży szum się zrobił.

Koniec popcornu, mecz jest w sobotę o lidera !
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 26.07.2017 o godz. 12:45.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując