7 kotów napisał(a):

|
To jest najabrdziej prawdopodbny scenariusz. .
|
Dwa dni temu miałem podobne przypuszczenia ale z upływającym czasem coraz bardziej jestem przekonany, że to jest zwykły wał, Meresiński 2.0 i za większą kwotę. Żaden Stechert się dzisiaj nie wypowie bo pewnie nawet nie wie, że kupuje jakiś klub.
A ten cwaniak
już pewnie sie schował do dziury bo za duży szum się zrobił.
Koniec popcornu, mecz jest w sobotę o lidera !