Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3770
Stary 26.07.2017, 11:33
ja pierdu, co sie dzieje w internetach to az glowa boli.

czekam do mitycznego czwartku

tak tylko sie zastanawiam, co to bedzie jak sie okaze ze ów janek ma racje? a jest przekonany o tym że ją ma ...
gdyby bylo inaczej to zarzad/rzeczniczka by punktowała jego tak jak on punktuje ich.
Nie wiem komu wierzyc, wiec chyba czas znowu wylaczyc interneta, ale jak zyc skoro nie wiadomo co z tą Wisłą będzie?

E: Savik - tez mam to gdzies z tyłu głowy. Aczkolwiek bardziej bym szedł w inną drogą, chociaz nie wiem czy madre jest pisanie tego tutaj jeszcze ktos podłapie i znowu bedzie szum
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując