|
Może to być tez tak, żę to prywatna vendetta BC przeciwko TS. Nie jest tajemnicą, że przed pojawieniem się JM TS chciał odkupić Wisłę od BC ale ten ostatni im wtedy (delikatnie mówiąc) odmówił. Po wpadce z JM, BC (będący pod ścianą w związku z naciskiem banków) - oddaję Wisłę do TS, nie mając wyboru... Teraz to już po prostu reakcja/zemsta - wrzucenie takiej oferty w ostatnim terminie powoduje bowiem, że TS ma związane ręce - nawet jeżeli mieli jakiegoś inwestora - vide wywiad z Panią Prezes - nic już nie mogą zrobić - jest za mało czasu, żeby się pojawiła kontroferta, która by wypełniła warunki obowiązujące do 23.07
I możliwe, że wielcy udowadniają sobie kto ma dłuższego, a My na tym cierpimy...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|