Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3674
Stary 25.07.2017, 22:46
Yggdrasil napisał(a):Wyświetl post
Gdyby tak było to, 1 transfer załatwia sprawę. Aż nie chce mi się wierzyć żeby było tak dobrze, ale jeżeli tak jest, to TS z bezwolnego pionka staje się graczem decydującym
Jeśli kwota jest faktycznie tak niska, to TS złamie tą całą umowę i na własną rękę pogada z Niemcami. A przecież Prezes powiedział w jednym z ost.wywiadów, że toczą się rozmowy z globalną firmą i w grę wchodzą poważne pieniądze. (Teraz już wiemy, że tą firmą nie jest stechert).
Odpowiedz cytując