Pomimo braku wszystkich informacji wydaje się że niestety TS może nie mieć dużo do powiedzenia. Jedynie co TS moze zrobić aby nie oddawać Wisły to wykazać że ta próba przejęcia to zwykły szwindel i wałek. Na dzień dzisiejszy ten cały przedstawiciel wydaje się mało wiarygodny a jego pełnomocnictwo jeszcze mniej więc TS nie powinien mieć problemów z udowodnieniem że cała ta sytuacja z przejściem Wisły to jeden wielki przekret
Chyba że to nie jest taki przekręt jak nam się wydaje.