nesta napisał(a):

|
Już pomijając meritum sporu to zebys się nie zdziwił. Ja sam karnet mam i chodzę regularnie, ale znam mnóstwo osób, które mówią ze nie staną na R22, bo nie "będą Miskowi kabzy napychac". Głupota, wiadomo, ale obrazuje pojęcie ludzi mniej zorientowanych, ale jednak licznych pikników. Równie dobrze frekwencja może isc wtedy do góry.
|
Już to widzę jak w górę pójdzie, będziecie mieć drugi Red Bull popcornowych kibiców, bez dopingu, atmosfery, klimatu. Panie Nesta, nikt jeszcze z fanatykami nie wygrał, w żadnym Polskim klubie.. Więc możesz pomarzyć
Oczywiście liczę że do tego nie dojdzie, ale nikt nie zna zamiarów niemców.