Snow napisał(a):

Ależ o czym wy ty dywagujecie? Szwaby gorzej zacząć nie mogły.
Chyba oczywistym jest, że jeżeli ktoś zmusi TS do odsprzedania Wisły to pierwsze co ich czekac to całkowity i permanentny protest kibicowski. Oczywiście niektórzy kretyni, którzy się tu wypowiadają pewnie będą sobie chodzić na TS Stechert Kraków. Życze im powodzenia i meczów z 5000 kibiców bez dopingu. Ciekawe czy niemiaszki będą zadowolone z takiej promocji.
|
Już pomijając meritum sporu to zebys się nie zdziwił. Ja sam karnet mam i chodzę regularnie, ale znam mnóstwo osób, które mówią ze nie staną na R22, bo nie "będą Miskowi kabzy napychac". Głupota, wiadomo, ale obrazuje pojęcie ludzi mniej zorientowanych, ale jednak licznych pikników. Równie dobrze frekwencja może isc wtedy do góry.