|
> Po co w takim razie TS takie pełnomocnictwo przekazywał?
To jest tzw podwójne zabezpieczenie. Bardzo często stosowane w umowach na większe pieniądze czy kredytach bankowych. W przypadku banków podpisujesz umowę i dodatkowo weksel. Czemu weksel, skoro jest umowa? Żeby zabezpieczyć swoje interesy.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.07.2017 o godz. 21:49.
|