Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3642
Stary 25.07.2017, 21:40
Proszę bardzo. Z oświadczenia TF wynika, że jedynym warunkiem sprzedaży klubu jest kwota, jaką wyłoży nabywca.

Cytat:
Warunkiem zawartym w tej umowie było wyłącznie to, że Grupa TELE-FONIKA znajdzie Inwestora, który zapłaci odpowiednio wysoką i ustaloną kwotę
Opowiastki o tym, jak to prześwietlą kontrahenta, można o kant dupy rozbić, wiedząc jak zagrali ws. Meresińskiego. Ponadto, dla TF nie ma tematu, błędnej oferty pod względem formalnym, pomimo co najmniej dziwnych kilku elementów, które wymieniłem wcześniej. Oferta jest, i to podobno prawidłowa.

Cytat:
Fakty są takie, że stosowne dokumenty zostały już przedstawione zgodnie z treścią i w czasie wynikającym z umowy. Teraz rozpoczyna się już faza sprzedaży akcji
Inwestor jest, kasa jest, a właściciel nie wie nic. Ba, nie ma nic do gadania i nie musi widzieć kompletu dokumentów. Za to TF wie wszystko. A w następnym akapicie chcą pomagać w sprawdzeniu nabywcy. To dlaczego po prostu nie udostępnią TSowi danych, którymi dysponują? Łącznie z potwierdzeniem przelewu?

Dla mnie z powyższego, a także z sytuacji przedstawionej we wcześniejszym poście wynika, że pieniędzy nie ma, ale sprzedaż się rozpoczęła. Stąd moje stwierdzenie o kasie, której TF jeszcze nie widział.

Zastanawia mnie jeszcze ten fragment:

Cytat:
Wspomniane przez TS WISŁA wypowiedziane pełnomocnictwo - nie ma żadnego znaczenia, bowiem Grupa TELE-FONIKA działała na podstawie uprawnienia wynikającego wprost ze wspomnianej umowy
Po co w takim razie TS takie pełnomocnictwo przekazywał?
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 12.05.2018 o godz. 18:48.
Odpowiedz cytując