|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze
Offline
|
#3636

25.07.2017, 21:36
|
Snow napisał(a): 
Ależ o czym wy ty dywagujecie? Szwaby gorzej zacząć nie mogły.
Chyba oczywistym jest, że jeżeli ktoś zmusi TS do odsprzedania Wisły to pierwsze co ich czekac to całkowity i permanentny protest kibicowski. Oczywiście niektórzy kretyni, którzy się tu wypowiadają pewnie będą sobie chodzić na TS Stechert Kraków. Życze im powodzenia i meczów z 5000 kibiców bez dopingu. Ciekawe czy niemiaszki będą zadowolone z takiej promocji.
|
I co to da?
|
|