Wyświetl pojedynczy post
Gercu
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3636
Stary 25.07.2017, 21:36
Snow napisał(a):Wyświetl post
Ależ o czym wy ty dywagujecie? Szwaby gorzej zacząć nie mogły.
Chyba oczywistym jest, że jeżeli ktoś zmusi TS do odsprzedania Wisły to pierwsze co ich czekac to całkowity i permanentny protest kibicowski. Oczywiście niektórzy kretyni, którzy się tu wypowiadają pewnie będą sobie chodzić na TS Stechert Kraków. Życze im powodzenia i meczów z 5000 kibiców bez dopingu. Ciekawe czy niemiaszki będą zadowolone z takiej promocji.
I co to da?
Odpowiedz cytując