Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3632
Stary 25.07.2017, 21:34
Trzeba poczekać na czwartek. Jeżeli nic się nie wydarzy, to znaczy, że wał, natomaist jeżeli pan Joerg się pojawi, to będzie coś na rzeczy.

Snow napisał(a):Wyświetl post
Ależ o czym wy ty dywagujecie? Szwaby gorzej zacząć nie mogły.
Chyba oczywistym jest, że jeżeli ktoś zmusi TS do odsprzedania Wisły to pierwsze co ich czekac to całkowity i permanentny protest kibicowski. Oczywiście niektórzy kretyni, którzy się tu wypowiadają pewnie będą sobie chodzić na TS Stechert Kraków. Życze im powodzenia i meczów z 5000 kibiców bez dopingu. Ciekawe czy niemiaszki będą zadowolone z takiej promocji.

Snow, ale jakby nie patrzeć to TS sam siebie zmusił do sprzedaży akcji podpisując taką a nie inną umowę z Telefoniką.
Nikt się nie spodziewał, że ktoś wyłoży 40 baniek na stół, więc pewnie olewali ten zapis, będąc przekonanymi, że roczek minie, klauzula przestanie obowiązywać i będzie pięknie.
Niestety, ktoś się jednak zgłosił...
Ostatnio edytowane przez rafalek : 25.07.2017 o godz. 21:36.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując