Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3628
Stary 25.07.2017, 21:29
Jeśli Wisła pozostanie w rękach TS to myślę, że wszystko będzie w porządku.

Jeśli trafi w ręce nowego właściciela, który jest w stanie wyłożyć za jej akcje od ręki 40 mln zł to też powinno być co najmniej dobrze.

Co może pogrążyć Wisłę to ciągnąca się miesiącami wojna o akcje, która odbije się bardzo negatywnie na wszystkich dziedzinach funkcjonowania klubu. Mam nadzieję, że wszystkie strony potencjalnego konfliktu zdają sobie z tego sprawę.

Jeśli rzeczywiście TS nie może już realnie zablokować procedury zbycia akcji to mam nadzieję, że nie zdecyduje się na samobójczą walkę z TF. Trzeba zrobić bilans zysków i strat. Lepsze 16 mln zł na koncie Towarzystwa niż wyniszczający konflikt, który może doprowadzić znajdującą się w stanie delikatnej równowagi sekcję piłkarską do upadku.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując