LucjuszWielki napisał(a):

Jak chciał TS zabezpieczyć się? Nie dało się zabezpeiczyć, chyba, że narobić długów x10 aby nikt nie chciał odkupić udziałów.
Jak niby TF ma spijać śmietankę skoro w klubie dalej nie jest idealnie i potrzeba jeszcze dużo czasu aby wyjśc na prostą?
P.
|
znalezienie kupca na klub w IV lidze a na klub ktory jest w ekstraklasie z licencją i do tego dobrze zaczal sezon to jest roznica dla potencjalnego inwestora...a ta robotę zrobił jednak TS