Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3622
Stary 25.07.2017, 21:14
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
I ten cały Janek celnie pocisnął teraz TS-owi.

Tak sytuacja wygląda. Nie dziwi juz panika Towarzystwa.

TS nie ma nic dogadania, ale jeszcze sie chwytają brzytwy.


Nie wierzę, że dali sie tak objechać.

No nic, zobaczymy co przyniesie przyszłość.
Cupiał sie zabezpieczył oddajac Wisłe za grosze.
Teraz wyplaci TSowi 40% i będą kwita.

Pytanie tylko jakie plany maja ci Niemcy.

Los Wisły juz nie w naszych rękach.

Kolego ochłoń bo zawału w młodym wieku dostaniesz...

Odpowiedz cytując