Bene Nati napisał(a):

I ten cały Janek celnie pocisnął teraz TS-owi.
Tak sytuacja wygląda. Nie dziwi juz panika Towarzystwa.
TS nie ma nic dogadania, ale jeszcze sie chwytają brzytwy.
Nie wierzę, że dali sie tak objechać.
No nic, zobaczymy co przyniesie przyszłość.
Cupiał sie zabezpieczył oddajac Wisłe za grosze.
Teraz wyplaci TSowi 40% i będą kwita.
Pytanie tylko jakie plany maja ci Niemcy.
Los Wisły juz nie w naszych rękach.
|
Kolego ochłoń bo zawału w młodym wieku dostaniesz...