Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3616
Stary 25.07.2017, 21:07
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
ostatnimi czasy bardzo czesto slychac było głosy (TS) ze Wisła nie jest na sprzedaż...to jak TS chciał się zabezpieczyć przed taką sytuacja z która teraz mamy do czynienia (znajac zapisy umowy z TF)? wiedząc ze znalezienie sponsora nawet za grube mlny nie gwarantuje pozostawienia klubu w ich rekach....odwalili kawał dobrej roboty i teraz TF spije śmietanke? dlaczego dali sie tak "objechać" ? Czy umowa z TF zabraniała im sprzedaży klubu w inne rece? czy też chodzi o to że TS nie znalazł nikogo za te 40 mln ? i nikogo kto by byl chetny podzieleniem sie udziałami z TS aby nadal mieć kontrole nad pewnymi sprawami zwiazanymi z klubem ?

Ta umowa przejęcia Wisly S.A. przez TS od TF wymagałby szerszego omówienia...na pamietnej konferencji Szymański mówił ze TS nie stać na kupno SA od Cupiała...TS jest wlascicielem 100% akcji klubu jak potwierdziła Pani prezes - tylko że to jest obwarowane takimi warunkami że nie równa się pełni władzy i decyzji...a kto choć troche zna Cupiała ten wie że nie ma nic za darmo i wyciagnie maxa...Wisła została przekazana we władanie ale Cupiał zabezpieczył swoje interesy....
Jak chciał TS zabezpieczyć się? Nie dało się zabezpeiczyć, chyba, że narobić długów x10 aby nikt nie chciał odkupić udziałów.

Jak niby TF ma spijać śmietankę skoro w klubie dalej nie jest idealnie i potrzeba jeszcze dużo czasu aby wyjśc na prostą?

Przejęli klub w najcięższym momencie i wiedzieli w co się pakują, nawet jakby mieli zostać wydymani, gdyby nie oni klub prawdopodobnie poszedłby na dno, więc w momencie przejęcia przez TS nie liczyły się żadne zabezpieczenia przed inwestorem, tylko branie klubu z komornikami po meresińskim.

Odpowiedz cytując