Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3615
Stary 25.07.2017, 21:06
I ten cały Janek celnie pocisnął teraz TS-owi.

Tak sytuacja wygląda. Nie dziwi juz panika Towarzystwa.

TS nie ma nic dogadania, ale jeszcze sie chwytają brzytwy.


Nie wierzę, że dali sie tak objechać.

No nic, zobaczymy co przyniesie przyszłość.
Cupiał sie zabezpieczył oddajac Wisłe za grosze.
Teraz wyplaci TSowi 40% i będą kwita.

Pytanie tylko jakie plany maja ci Niemcy.

Los Wisły juz nie w naszych rękach.
Odpowiedz cytując