hors napisał(a):

|
Pyskówka to poziom obecnych "elit" rządzących więc proponuję kubeł zimnej wody dla każdej ze stron, bez wzruszenia czytamy kolejne oświadczenia i dociekania komunikatami. Sprawa na pewno ma drugie dno i czekają nas obecnych tygodniach oficjalne zagrywki co jest prawdą i co znajduje się w podpisanych umowach. Pomimo wszystkie negocjacje powinny być jawne zwłaszcza dla TS skoro zarządza spółką i jest obecnie właścicielem.
|
Pyskówki i zadymiarzy to sobie szukaj wsród opozycjii/.Ale wracajac do tematu,to tak naprawde to malo wiemy zeby cos wiecej pisac,niestety znowu szykuje sie to ze teraz piłka schodzi na drugi plan.czemu znowu ......