Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3614
Stary 25.07.2017, 21:05
hors napisał(a):Wyświetl post
Pyskówka to poziom obecnych "elit" rządzących więc proponuję kubeł zimnej wody dla każdej ze stron, bez wzruszenia czytamy kolejne oświadczenia i dociekania komunikatami. Sprawa na pewno ma drugie dno i czekają nas obecnych tygodniach oficjalne zagrywki co jest prawdą i co znajduje się w podpisanych umowach. Pomimo wszystkie negocjacje powinny być jawne zwłaszcza dla TS skoro zarządza spółką i jest obecnie właścicielem.

Pyskówki i zadymiarzy to sobie szukaj wsród opozycjii/.Ale wracajac do tematu,to tak naprawde to malo wiemy zeby cos wiecej pisac,niestety znowu szykuje sie to ze teraz piłka schodzi na drugi plan.czemu znowu ......
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując