Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3611
Stary 25.07.2017, 21:04
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Chociażby o tym, że TF już o.......iła Wisłę za 40 baniek,. których nawet nie widzieli. I żądają od TSu, żeby potulnie przyniósł w zębach akcje. Proces sprzedaży się rozpoczął, ....... się TSie. Przecież oni mają Wisłę w jelicie cienkim, już nawet nie w dupie. Oświadczenie nic Ci nie mówi?

Pieniędzy nie ma, sprzedaż jest. Gruby wał.
Rozwiń proszę, bo jestem za głupi
Odpowiedz cytując