maxx304 napisał(a):

Chociażby o tym, że TF już o.......iła Wisłę za 40 baniek,. których nawet nie widzieli. I żądają od TSu, żeby potulnie przyniósł w zębach akcje. Proces sprzedaży się rozpoczął, ....... się TSie. Przecież oni mają Wisłę w jelicie cienkim, już nawet nie w dupie. Oświadczenie nic Ci nie mówi?
Pieniędzy nie ma, sprzedaż jest. Gruby wał.
|
Rozwiń proszę, bo jestem za głupi