Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3609
Stary 25.07.2017, 21:01
Chociażby o tym, że TF już o.......iła Wisłę za 40 baniek,. których nawet nie widzieli. I żądają od TSu, żeby potulnie przyniósł w zębach akcje. Proces sprzedaży się rozpoczął, ....... się TSie. Przecież oni mają Wisłę w jelicie cienkim, już nawet nie w dupie. Oświadczenie nic Ci nie mówi?

Pieniędzy nie ma, sprzedaż jest. Gruby wał.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 12.05.2018 o godz. 18:34.
Odpowiedz cytując