Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3608
Stary 25.07.2017, 21:00
Zejdzcie na ziemie z tym płaceniem kar.

Wyglada na to, że nie będziemy mieli wyboru. Rzadko kiedy kibic go ma.

To ja juz wolę Niemców i ich 40 milionów , ryzyko jakie sie z tym wiąże niz podwojenie długów TS-u.
To będzie cios z którego się nie podniesiemy.
Odpowiedz cytując