|
Zejdzcie na ziemie z tym płaceniem kar.
Wyglada na to, że nie będziemy mieli wyboru. Rzadko kiedy kibic go ma.
To ja juz wolę Niemców i ich 40 milionów , ryzyko jakie sie z tym wiąże niz podwojenie długów TS-u.
To będzie cios z którego się nie podniesiemy.
|