serek.c2 napisał(a):

Zapłacimy kary umowne Jak myśmy ....a kupili ledwo 3 tys karnetów...
|
haha to samo miałem pisać... kary zapewne w przedziale kilka-kilkanaście baniek albo więcej i zapłacimy :]
PS: Więcej coś będzie można powiedzieć, jak TS skontaktuje się i porozmawia z "inwestorem", a następnie wyda oświadczenie lub zwoła konferencję...