Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3600
Stary 25.07.2017, 20:55
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Zapłacimy kary umowne Jak myśmy ....a kupili ledwo 3 tys karnetów...
haha to samo miałem pisać... kary zapewne w przedziale kilka-kilkanaście baniek albo więcej i zapłacimy :]

PS: Więcej coś będzie można powiedzieć, jak TS skontaktuje się i porozmawia z "inwestorem", a następnie wyda oświadczenie lub zwoła konferencję...

Odpowiedz cytując