Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36548
Stary 25.07.2017, 20:54
Cytat:
Jak domagasz sie cytatów, to moze na poczatku najpierw napisz kto jes tw tym ukladzie, bo Kaczyński mówi o nim od 2005 roku. Też dowody i cytaty mile widziane
Nie ma i nigdy nie było żadnego układu. Nie było Magdalenki, dogadania się z komuchami. Podziału państwa, rozsprzedawania majątku i wybicia się różnych TW lub nie TW typu Kulczyk, Solorz, Walter i przypadkowego dorobienia się majątków zaraz po 89 roku. Nigdy nie było układu służb z politykami i obcymi agentami, nigdy nikt po sądach nie ciągał np Sumlińskiego za niewinność. To wszystko to tak po prostu się samo zrobiło, przypadkiem. Nie było nocnej zmiany i już od 92 roku Tusków, Pawlaków na świeczniku i zaraz potem Petru, który przez boskie zrządzenie losu nagle się wyłonił 3 lata temu jako nie-polityk szykowany na guru opozycji i męża stanu. Nikt tym nie rządził i nie sterował.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.