Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3598
Stary 25.07.2017, 20:53
Yggdrasil napisał(a):Wyświetl post
Wszystko przeczytalem i sprawa jest jasna - stać do ostatniego oddechu przy TS, nie oddać klubu nawet za cene kar. Zwróćcie uwagę na ten fragment:
"TS WISŁA ma 60 dni na sprzedaż akcji, a jeśli tego nie uczyni - to Towarzystwo zobowiązane będzie zapłacić wysokie kary umowne."

No to Ch_uj ! Choćbyśmy mieli składke robić, jeżeli to bedzie jedyne wyjście to zapłacimy te jebane kary.
Wisła musi zostać w rękach TS i nie mogę nawet pojąć jak w obliczu aktualnych informacji ktokolwiek może jeszcze próbować atakować naszą prezes i zarząd.
zejdxmy na ziemię...dwa tysiące karnetow nie możemy sprzedać pół stadionu zapelnić a Ty mówisz o zrzutce na wysokie -zapewne wielomilionowe kary? bądźmy poważni.tak na prawdę z naszej strony nei bardzo możemy zrobic jakikolwiek ruch.bo nas na to nie stać.obawiam się,że w tej chwili nerwówka może spowodować że posypia się wnioski o rozwiazania kontraktw ze strony piłkarzy o ile te zaleglości sa faktycznie trzymiesieczne. nie zazdroszczę pani Marzenei.musi działac w białych rękawiczkach a w sumei i tak chyba wiele do gadania nei ma.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując