Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3592
Stary 25.07.2017, 20:49
Wszystko przeczytalem i sprawa jest jasna - stać do ostatniego oddechu przy TS, nie oddać klubu nawet za cene kar. Zwróćcie uwagę na ten fragment:
"TS WISŁA ma 60 dni na sprzedaż akcji, a jeśli tego nie uczyni - to Towarzystwo zobowiązane będzie zapłacić wysokie kary umowne."

No to Ch_uj ! Choćbyśmy mieli składke robić, jeżeli to bedzie jedyne wyjście to zapłacimy te jebane kary.
Wisła musi zostać w rękach TS i nie mogę nawet pojąć jak w obliczu aktualnych informacji ktokolwiek może jeszcze próbować atakować naszą prezes i zarząd.
Odpowiedz cytując