ciacho napisał(a):

|
Co ja czytam? Pani prezes działa zdecydowanie? Działa tak zdecydowanie, że od 4 dni najwyraźniej nie skontaktowała się nawet z TF, od której jak widać wszystko zależy, tylko bawią się w jakieś oświadczenia do mediów i konferencje prasowe ? Cyrk z obu stron.
|
Skąd masz taką informację?