ashkeczup napisał(a):

Mnie chodzi tylko o to, że nie wierzycie ludziom, którzy niemalże zawsze mają sprawdzone info, bo mocna i nieskazitelna władza TS wam tak bardzo odpowiada i nie chcecie przyjąć prawdy do wiadomości. Kolejny raz powtarzam, że nie mam wystarczającej wiedzy, żeby się za którąś ze stron opowiedzieć. Niemniej jednak bez poważnych $$ z zewnątrz TS NIE MA SZANS wyciągnąć z długów klubu. Nie rozumiem także czemu jesteście tak negatywnie nastawieni na niemców? Przez zaszłości historyczne? Znowu się powtórzę, ale skoro wjechali by w 1 racie z 40mln , to nie dla kaprysu czy zabawy.
|
Czyli jedziemy z dywagacjami od początku. Walić to, że tych pieniędzy nikt nie widział, że uj wie kim jest Bernatzky, że oferta na papierze firmowym jakiejś ukraińskiej misji, że koleś telefonów nie odbiera, a dziwnym trafem jego adresem firmowym jest UFA... Widzisz to wszystko i dalej sądzisz że ludzie nie chcą wspaniałego Niemca, bo wolą kiboli na stołkach w Wiśle? W takim razie nie mam więcej pytań.