Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3568
Stary 25.07.2017, 20:24
Flinston napisał(a):Wyświetl post
Biorąc pod uwagę że według pani prezes był na horyzoncie sponsor z którym dyskutowali już od dłuższego czasu, który mógłby zwiększyć budżet Wisły kilkunastokrotnie, to nie widzę powodów żeby przy obecnej sytuacji gdzie TS ma 100 % udziałow nie zrobić wielkiego klubu... Obecnie w klubie jest świetna atmosfera, zawodnicy lubią i szanują obecny zarząd nawet pomimo lekkich opóźniej w płatnościach, zawodnicy dają z siebie wszystko na boisku, bo czują że ten klub za rządów TS jest jak jedna wielka rodzina.. Dojście do wielkości trwało by dłużej, ale jeżeli ten sezon albo runde zakonczylibyśmy wysoko to kto wie czy na przykład rozmowy z potencjalnym dużym sponsorem nie zostałyby przyspieszone...


W obecnej sytuacji dostaniemy anonimowego nie specjalnie wiarygodnego niemca który wziął się za kupno klubu od dupy strony w stylu meresińskiego... Wiarygodni ludzie i profesjonalne firmy tak nie robią, tylko jakieś szemrane typy.
Trzeba tutaj kilka kwestii poruszyć. Od kiedy TS wie o Stechert. Prezes mogła naumyślnie wspomnieć o pomnożeniu kilkunastokrotnym budżetu, nawet, jeśli takiego nie ma, bo przecież o tym, że nie zawsze mówią prawdę wiemy chociażby z dzisiejszej konferencji.

Druga sprawa jest taka, że ludzie (słusznie) piszą tutaj, że 40mln to i tak dużo jak na kupno klubu w naszych realiach. Budżet nastokrotnie większy przy utrzymaniu większości akcji przez TS brzmi w tym kontekście nie abstrakcyjnie, ale komicznie. Kto chciałbym zasilić konto (lekką ręką) 100mln złotych i pojawić się na koszulkach, jeśli za 40 mógłby kupić ten sam klub?
Odpowiedz cytując