Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3567
Stary 25.07.2017, 20:19
Ciekawe co było jakby przyszło np. fly emirets ? )tylko przykład) orgazm na całego na forum.Ciężko jest komuś zaufać po Jakubie M. Nie chcę oglądać ukochanego klubu w IV lidze.I co wtedy będziemy błagać aby TS wróciło ? 40 baniek jest nie realne chyba,tylko w Legii żadnych qrwa no-nameów.Może właściciel Profix byłby zainteresowany kupnem Wisły? Szykuje się długaaa batalia o klub, to może źle odbić się na klubie.... TS vs TF round one fight!


P.s można trzeci raz zmienić właściciela w ciągu roku ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując