teo napisał(a):

Panowie.
Skończmy ta dyskusję.
Nie ma żadnej oferty. Bo nie ma podmiotu o nazwie która pada w "ofercie".
To jak z lukoil w Polsce. Każdy mówi tankuje na luku tymczasem kupuje paliwo od amic do z oo .
Nazwa lukoil to tylko i aż marketing.
I tu jest dokładnie to samo. Stechert groupe nie istnieje. To marketingowy bełkot.
A każda oferta zakupu MUSI zawierać strony umowy. Inaczej nie jest ofertą.
Koniec tematu.
|
Ok zgoda tylko w TF widzą już $$$$ i nawet umarlemu sprzedadzą akcję