Wyświetl pojedynczy post
Flinston
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3561
Stary 25.07.2017, 20:13
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Mnie chodzi tylko o to, że nie wierzycie ludziom, którzy niemalże zawsze mają sprawdzone info, bo mocna i nieskazitelna władza TS wam tak bardzo odpowiada i nie chcecie przyjąć prawdy do wiadomości. Kolejny raz powtarzam, że nie mam wystarczającej wiedzy, żeby się za którąś ze stron opowiedzieć. Niemniej jednak bez poważnych $$ z zewnątrz TS NIE MA SZANS wyciągnąć z długów klubu. Nie rozumiem także czemu jesteście tak negatywnie nastawieni na niemców? Przez zaszłości historyczne? Znowu się powtórzę, ale skoro wjechali by w 1 racie z 40mln , to nie dla kaprysu czy zabawy.

Biorąc pod uwagę że według pani prezes był na horyzoncie sponsor z którym dyskutowali już od dłuższego czasu, który mógłby zwiększyć budżet Wisły kilkunastokrotnie, to nie widzę powodów żeby przy obecnej sytuacji gdzie TS ma 100 % udziałow nie zrobić wielkiego klubu... Obecnie w klubie jest świetna atmosfera, zawodnicy lubią i szanują obecny zarząd nawet pomimo lekkich opóźniej w płatnościach, zawodnicy dają z siebie wszystko na boisku, bo czują że ten klub za rządów TS jest jak jedna wielka rodzina.. Dojście do wielkości trwało by dłużej, ale jeżeli ten sezon albo runde zakonczylibyśmy wysoko to kto wie czy na przykład rozmowy z potencjalnym dużym sponsorem nie zostałyby przyspieszone...


W obecnej sytuacji dostaniemy anonimowego nie specjalnie wiarygodnego niemca który wziął się za kupno klubu od dupy strony w stylu meresińskiego... Wiarygodni ludzie i profesjonalne firmy tak nie robią, tylko jakieś szemrane typy.
Odpowiedz cytując