Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3554
Stary 25.07.2017, 20:06
Flinston napisał(a):Wyświetl post
Janek i Miga są lizodupami niezależnie od tego czy mają rację jeżeli chodzi o prawną stronę transakcji. Są lizodupami bo promują nieznanego i podejrzanego inwestora jako kogoś kto ma zbawić Wisłę... Na szczęście jak widać wielu kibiców Wisły nie ogłupiły jeszcze wirtualne $$$$$ i twardo stąpają po ziemi...
Mnie chodzi tylko o to, że nie wierzycie ludziom, którzy niemalże zawsze mają sprawdzone info, bo mocna i nieskazitelna władza TS wam tak bardzo odpowiada i nie chcecie przyjąć prawdy do wiadomości. Kolejny raz powtarzam, że nie mam wystarczającej wiedzy, żeby się za którąś ze stron opowiedzieć. Niemniej jednak bez poważnych $$ z zewnątrz TS NIE MA SZANS wyciągnąć z długów klubu. Nie rozumiem także czemu jesteście tak negatywnie nastawieni na niemców? Przez zaszłości historyczne? Znowu się powtórzę, ale skoro wjechali by w 1 racie z 40mln , to nie dla kaprysu czy zabawy.
Odpowiedz cytując