Flinston napisał(a):

|
Janek i Miga są lizodupami niezależnie od tego czy mają rację jeżeli chodzi o prawną stronę transakcji. Są lizodupami bo promują nieznanego i podejrzanego inwestora jako kogoś kto ma zbawić Wisłę... Na szczęście jak widać wielu kibiców Wisły nie ogłupiły jeszcze wirtualne $$$$$ i twardo stąpają po ziemi...
|
Mnie chodzi tylko o to, że nie wierzycie ludziom, którzy niemalże zawsze mają sprawdzone info, bo mocna i nieskazitelna władza TS wam tak bardzo odpowiada i nie chcecie przyjąć prawdy do wiadomości. Kolejny raz powtarzam, że nie mam wystarczającej wiedzy, żeby się za którąś ze stron opowiedzieć. Niemniej jednak bez poważnych $$ z zewnątrz TS NIE MA SZANS wyciągnąć z długów klubu. Nie rozumiem także czemu jesteście tak negatywnie nastawieni na niemców? Przez zaszłości historyczne?

Znowu się powtórzę, ale skoro wjechali by w 1 racie z 40mln , to nie dla kaprysu czy zabawy.