Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka
Offline
#
3551
25.07.2017, 20:03
raindog
napisał(a):
Mam Ci przypominać, kto bronił Meresia w czasie, gdy większość nie miała wątpliwości co to za typ? Z Meresiem, już na samym początku, jedyna nadzieja była taka, że jest słupem.
Możesz przypominać, na pewno nie byłem to ja.
Garret
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Garret
Znajdź inne posty napisane przez Garret