ashkeczup napisał(a):

|
No i kto? Lizodupy Janek i Miga mają znów racje? Czy TS, który oszalał z bezradności? Jeśli tylko TF zgodzi się na sprzedaż, to TS może siedzieć z boku i płakać.
|
Janek i Miga są lizodupami niezależnie od tego czy mają rację jeżeli chodzi o prawną stronę transakcji. Są lizodupami bo promują nieznanego i podejrzanego inwestora jako kogoś kto ma zbawić Wisłę... Na szczęście jak widać wielu kibiców Wisły nie ogłupiły jeszcze wirtualne $$$$$ i twardo stąpają po ziemi...