|
Zastanawia mnie czy TS i TFK teraz się będą bawić w oświadczeni, czy jak cywilizowani ludzie skontaktują się ze sobą telefonicznie, mailowo lub najlepiej umówią się na spotkanie i przedyskutują obecną sytuację, to co teraz robią pokazuje jakie są między nimi relacje i uderza po raz kolejny w klub... Ludzie ogarnijcie się, każdy niby z każdym chce współpracować, ma dobrą wolę, a zamiast komunikacji są wzajemne sprzeczne oświadczenia
PS. I nie interesuje mnie w czyich ręka będzie klub, TS-owi ufam! Na Stechert liczę i mam nadzieję, ale najważniejsze jest DOBRO KLUBU!!! DOBRO WISŁY!!!
Powód: Literówka
Ostatnio edytowane przez MaciekJ87 : 25.07.2017 o godz. 19:59.
Święte Barwy Swe Wznieś i Zaśpiewaj Tę Pieśń, Niech Patrzy Cały Świat, Jak Nasza Wisła Gra.
Więc, Naprzód W Bój, Kochany Klubie Mój, Przy Tobie Nasza Brać, Na Wieki Będzie Trwać.
|