Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3522
Stary 25.07.2017, 19:38
Flinston napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobry artykuł, cieszy że w końcu za temat się biorą profesjonalni i niezależni dziennikarze, a nie lizodupy niemców w postaci janeksa czy Mateusza Migi.


100 % poparcia dla Towarzystwa Sportowego z mojej strony. Sprawdzić, jak panowie ze Stechert okażą się godni zaufania, a na razie tak nie jest - to starać się sprzedać wykluczając TeleFonike. TS'owi należy się 100 % zysku za sprzedaż klubu za robotę którą zrobili po przejęciu Wisły od Meresińskiego.


No po akcjii z Jakubem M to teraz chyba kazdy jest wyczulony na kazdą oferte przejecia klubu.Drugi raz taki numer napewno nie przejdzie.

I tez 100% poparcia dla obecnego Zarzadu,pokazali ze za małe srodki finansowe mona zrobic fajną druzne i miec plany na przyszlosc.Smiem twierdzic ze oni +jakis dobry sponsor i 1-2 lata i spokojnie moglibysmy wywalczyc MP.
Nie mozna tego zaprzepaśćic ,Ci ludzie uratowali rok temu nasz klub.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 25.07.2017 o godz. 19:41.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując