|
Hmm.. Ale z punktu prawnego UFA gowno obchodzi ze Wisla ma trudna sytuacje finansową.. Sad czy kto tam nakaze placic i koniec tematu. Wszyscy domagają sie kasy od Wisly i Wisla placic musi, chocby w ratach. Tak jakby musiala placic UFA wiec ta teoria raczej odpada. Klub dalej funcjonuje, ma sponsorow, nowych partnerow, zatrufnia i sprzedaje pilkarzy a wiec kasa jest.. wszystkich splaca..i UFA tez musieliby splacic
Ostatnio edytowane przez c. : 25.07.2017 o godz. 19:24.
|