Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3514
Stary 25.07.2017, 19:19
forthy napisał(a):Wyświetl post
Ja tam wolę się nie wypowiadać na tematy pozapiłkarskie (zwłaszcza od zmiany TKWM na WRWE czy jakoś tak)

ale co do postu grosza : chcą przejąć kontrolę i negocjowali ponoć zakup, nie doszli do porozumienia, TS nie chce sprzedać klubu (tzn oddać kontroli i "stołków"), więc chcą wykorzystać klauzulę póki mogą. Akurat to jest proste i logiczne.

TS sportowo robi dobrą robotę, ale długów i akcji Michalskiego etc nikt szerzej nie opisuje.
A ch* wolę się jednak skupić na piłce
no ja jednak wole Wisłe zarządzaną przez TS czyli wg Ciebie "Michalskiego i Zielaka" niż przekręconą przez jakiegoś niemieckiego Meresia na zlecenie TFu
Odpowiedz cytując