Wyświetl pojedynczy post
kalafior1993
Member
 
Od: 04.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 25.07.2017, 19:18
Świetna wypowiedź pana Wójtowicza! Chciałbym zobaczyć Brozka zamiast Ondraska. dał dobrą zmianę w meczu z Niecieczą. Trzeba uważać przede wszystkim na Angulo, który 3 gole już strzelił i wszystkie 3 były podobne. Urywał się obrońcom i miał sytuacje sam na sam. Trzeba bardzo na to uważać bo to jest powtarzalność. To na pewno nie będzie łatwy mecz. Górnik jest podrażniony poprzednim meczem z Jagiellonią gdy dostali 2 karne, dodatkowo pewnie znowu bedzie ponad 15k na trybunach a u siebie dobrze grają.
Odpowiedz cytując