Ogryzek napisał(a):

Bardzo dobry artykuł, cieszy że w końcu za temat się biorą profesjonalni i niezależni dziennikarze, a nie lizodupy niemców w postaci janeksa czy Mateusza Migi.
100 % poparcia dla Towarzystwa Sportowego z mojej strony. Sprawdzić, jak panowie ze Stechert okażą się godni zaufania, a na razie tak nie jest - to starać się sprzedać wykluczając TeleFonike. TS'owi należy się 100 % zysku za sprzedaż klubu za robotę którą zrobili po przejęciu Wisły od Meresińskiego.