Wyświetl pojedynczy post
Flinston
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3513
Stary 25.07.2017, 19:17

Bardzo dobry artykuł, cieszy że w końcu za temat się biorą profesjonalni i niezależni dziennikarze, a nie lizodupy niemców w postaci janeksa czy Mateusza Migi.


100 % poparcia dla Towarzystwa Sportowego z mojej strony. Sprawdzić, jak panowie ze Stechert okażą się godni zaufania, a na razie tak nie jest - to starać się sprzedać wykluczając TeleFonike. TS'owi należy się 100 % zysku za sprzedaż klubu za robotę którą zrobili po przejęciu Wisły od Meresińskiego.
Ostatnio edytowane przez Flinston : 25.07.2017 o godz. 19:20.
Odpowiedz cytując