s1mone napisał(a):

Dla mnie sprawa prosta.
Niezależnie od tego czy ten inwestor to wałek czy poważna firma
|
zdumiewajace że w świetle całokształtu sytuacji sa jeszcze ludzie którzy biorą pod uwage ze to NIE Wałek
no ale przecież wprost pisałeś że przytuliłbyś kilka mistrzostw PL nawet za cene upadku klubu , a TF broniłeś jak niepodległości...