Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3512
Stary 25.07.2017, 19:16
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie sprawa prosta.

Niezależnie od tego czy ten inwestor to wałek czy poważna firma


zdumiewajace że w świetle całokształtu sytuacji sa jeszcze ludzie którzy biorą pod uwage ze to NIE Wałek


no ale przecież wprost pisałeś że przytuliłbyś kilka mistrzostw PL nawet za cene upadku klubu , a TF broniłeś jak niepodległości...
Odpowiedz cytując