Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 25.07.2017, 18:36
Przy pressingu Górnika oraz ich umiejętności wychodzenia do kontr spodziewać się należy dużej ilości dzid Wiślaków do przodu, więc Ondrasek w 1 składzie mnie nie zdziwi.

Choć wolałbym zamieszanie i Brożka/Halilovicia/Wojtkowskiego w jego miejsce.
Odpowiedz cytując