Temat
:
[ III KOLEJKA] Górnik Zabrze - WISŁA Kraków, 29 lipca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
Od: 08.2011
Offline
#
12
25.07.2017, 18:36
Przy pressingu Górnika oraz ich umiejętności wychodzenia do kontr spodziewać się należy dużej ilości dzid Wiślaków do przodu, więc Ondrasek w 1 składzie mnie nie zdziwi.
Choć wolałbym zamieszanie i Brożka/Halilovicia/Wojtkowskiego w jego miejsce.
forthy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do forthy
Znajdź inne posty napisane przez forthy