s1mone napisał(a):

Generalnie samo podejście TSu do sprawy żenujące. Szczególnie pogrubiony przeze mnie akapit. Dogadali się z Telefoniką odnośnie kupna, zawarli umowę, a teraz próbują wykręcać kota ogonem, bo spodobało im się rządzenie klubem.
Czas pokaże jak będzie, ale tak jak napisałem - wygląda to bardzo, ale to bardzo słabo. I mityczne dobro piłkarskiej Wisły można tutaj wsadzić między bajki. Prędzej dobro TSu i samych decyzyjnych.
|
I robią to bardzo dobrze.