Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3499
Stary 25.07.2017, 18:07
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Dziwię się, że niektórzy tak ślepo wierzą TS. Padło pytanie z sali czy kontaktowaliście się z Tele-Foniką... a Pani Prezes, że nie zdążyli... no jaja. Prawie 4 dni minęły od piątku, a Ci prostego telefonu nie wykonali z pytaniem o co tu chodzi. W sobotę z samego rana powinno być zorganizowane pilne spotkanie obu podmiotów. Przecież to śmierdzi na kilometr.
To pytanie odnosiło się do wczorajszego oświadczenia TF które zostało opublikowane późnym wieczorem. Dlatego odpowiedź była, że nie zdążyli
Kolejny co ma problem ze słuchaniem...
Ostatnio edytowane przez regan : 25.07.2017 o godz. 18:10.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując