ciacho napisał(a):

|
Dziwię się, że niektórzy tak ślepo wierzą TS. Padło pytanie z sali czy kontaktowaliście się z Tele-Foniką... a Pani Prezes, że nie zdążyli... no jaja. Prawie 4 dni minęły od piątku, a Ci prostego telefonu nie wykonali z pytaniem o co tu chodzi. W sobotę z samego rana powinno być zorganizowane pilne spotkanie obu podmiotów. Przecież to śmierdzi na kilometr.
|
To pytanie odnosiło się do wczorajszego oświadczenia TF które zostało opublikowane późnym wieczorem. Dlatego odpowiedź była, że nie zdążyli
Kolejny co ma problem ze słuchaniem...