|
Debeściak janekx po raz kolejny najebał farmazonów na dodatek obrażając "pismaków" z GK/DP.
Ciekawe co stanie się we czwartek ale obiektywnie przyznam, że wolę (przy tyyyyylu niewiadomych) by jednak zostało po staremu.
No chyba, że Niemcy pokażą kwity które jakoś będą w stanie ich uwiarygodnić, bo po cudownym pierwszym wrażeniu i zaświeceniu oczek na miliony euro, powoli wychodzą coraz to dziwniejsze kwiatki. :/ Ta UFA w tle najbardziej mi śmierdzi.
|