Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3490
Stary 25.07.2017, 17:40
robby51 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze mozna dodac ze ten Bernatzky posluguje się pieczatka z berlińskim adresem pod ktorym miesci się ......UFA. Firma ktora niezle nas wydymała za czasow Bednarza.
Skoro wszyscy produkujemy się tutaj na kilkadziesiąt stron to i ja podam szaloną teorie spiskową.

Zastanawia mnie to że w temacie nowego "inwestora" nagle przewija się ta nieszczęsna UFA. Pamięta ktoś w jakich okolicznościach i na jakich zasadach zerwaliśmy z nimi umowę? Może tu nie chodzi o samo przejęcie klubu a o możliwość zrobienia audytu, bez złożenia oferty nie mogli by chyba sobie wejść do klubu i zażądać pokazania ksiąg? Może to właśnie UFA stoi za wszystkim i zależy im na możliwości przeprowadzenia audytu bo mają nadzieje znaleźć coś co pozwoli im na wyciągnięcie od nas kasy z tytułu starych umów z nimi.

Odpowiedz cytując