Przede wszystkim poważna firma przed złożeniem oferty sprawdza co kupuje - czyli przeprowadza audyt firmy i wykonuje due dilligence - dopiero potem składa ofertę !!!!!!!!!!!!
Poważna firma przeprowadzając powyższe działania nie tylko zna spółkę, którą kupuje, ale również staje się przez badania znana Sprzedającemu - TS i TFK. Wówczas nie trzeba wysyłać dziwnych i niedostępnych pełnomocników (może mu się w Pcimiu rozładował telefon i zgubił ładowarkę ?), składać ofertę na poziomie sąsiada Heńka, który przez "pełnomocnika" chce podkupić sąsiedni i konkurencyjny sklepik osiedlowy....
Wówczas wiadomo jest kto składa ofertę (która spółka etc.)
Oferta stworzona przez potencjalnego "kontrahenta" wygląda nieco lepiej od gwarancji stworzonej rok temu przez użytkownika silver03
.jpg)