Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3470
Stary 25.07.2017, 17:02
40 milionów nie będzie. W czwartek nikt nie przyjedzie. Niektórym kolegom z forum - litościwie pominę nicki - radzę wizytę u seksuologa. Przedwczesny wytrysk jest uleczalny.

O co chodzi w całej tej aferze? Mam pewną teorię. W "ofercie" jest mowa o przeprowadzeniu audytu w Wiśle. Bernatzky ma ten sam adres co UFA. Stawiam tezę, że UFA chciała w ten sposób zyskać dostęp do dokumentów Wisły. Po co? Tego nie wiem. Jakieś pomysły?

Wyrazy szacunku i poparcia dla zarządu TS.
Odpowiedz cytując