rafalek napisał(a):

Akurat ta stronka na podstawie lokalizacji tłumaczy automatycznie zawartość, więc to nie ma znaczenia, że ma napisane "właściciel firmy".
Drugą sprawą jest to, że to teoretycznie nie z nim mamy robić biznes - on jest tylko TEORETYCZNIE upoważnionym do złożenia oferty. Prawdziwym biznesmenem ma być ponoć ten Loser. A czy ktoś taki w ogóle istnieje i pojawi się w Krakowie, to już w ogóle inna para kaloszy.
|
Ma wpisane właściciel firmy, wiem bo siedzę w Niemczech mam profil na tej stronie i pozycję wpisuje się ręcznie.
Nie z nim fakt ale uwierz mi że nawet kasjerki z Lidla mają tam poważniej wyglądające profile.
Nie ufam mu, aż się roi od czerwonych flag przy nim.