Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3469
Stary 25.07.2017, 16:58
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Akurat ta stronka na podstawie lokalizacji tłumaczy automatycznie zawartość, więc to nie ma znaczenia, że ma napisane "właściciel firmy".

Drugą sprawą jest to, że to teoretycznie nie z nim mamy robić biznes - on jest tylko TEORETYCZNIE upoważnionym do złożenia oferty. Prawdziwym biznesmenem ma być ponoć ten Loser. A czy ktoś taki w ogóle istnieje i pojawi się w Krakowie, to już w ogóle inna para kaloszy.
Ma wpisane właściciel firmy, wiem bo siedzę w Niemczech mam profil na tej stronie i pozycję wpisuje się ręcznie.
Nie z nim fakt ale uwierz mi że nawet kasjerki z Lidla mają tam poważniej wyglądające profile.

Nie ufam mu, aż się roi od czerwonych flag przy nim.
Odpowiedz cytując