Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
robby51
Member
Od: 02.2012
Offline
#
3468
25.07.2017, 16:57
Jedno jest pewne.Moze być bardzo dobrze albo zostać tak jak jest.Czyli jakby na to nie patrzeć jest dobrze.
robby51
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do robby51
Znajdź inne posty napisane przez robby51